Colormedia - pracowania wizualizacji, renderingu, animacji, aranżacji cyfrowej wnętrz. tel. 725250321

delikatność i struktura

delikatność i struktura
m12-0005 Kafle Tx OFFICE MACRO 72dpi_preview

struktury

Technologie wizualizacji 3d wykorzystywane w naszej pracowni pozwalają oddać każdy walor fizyczny niemal każdego materiału. Dzięki temu w wizualizacjach w dużych rozdzielczościach obrazu zobaczymy włókna tkanin, plusz, strukturę powierzchni ścian, usłojenie drewna, załamania promieni światła w szkle i na lutrze wody.
Nasza wizualizacja to już właściwie fotorealizm. Dysponujemy wiedzą z najnowszych technologii renderingu. Pozwala to na eliminację drogich planów zdjęciowych. W fotograficznej jakości pokażemy Państwa nowe produkty ich zastosowanie czy multimedialne instrukcje obsługi. Państwa meble staną w pięknych przestronnych wnętrzach. Na Studio foto nie trzeba już wydawać mnóstwa pieniędzy. Kiedy zmieni się kolor tapicerki czy okleiny, dla nas będzie to tylko korekta. Fotograf już nie powie – „Plan zdjęciowy kosztuje” – o transporcie mebli nie wspominając.
Nasze wykształcenie i doświadczenie pomoże idealnie zaaranżować przestrzeń Państwa prezentacji by promocja objektu odniosła najlepszy skutek. Wizualizacją prezentujemy: domy, osiedla, cenrta hanlowe, parki, ogrody, meble, zabawki czy osprzęt przemysłowy. Materiał przygotowujemy gotowy do użycia w poligrafii, internecie czy telewizji.
W naszej pracowni opracowaliśmy materiały dla: Rockwoola, Izopolu, Budimexu, Shella, Auchan, Hansgrohe, Steelpressu, Wielkopolanki, i wielu studiow architektonicznych, urbanistycznych czy urzędów miast.
Ekspozycja to obecnie jedna z najistotniejszych dziedzin wpływających na poziom sprzedaży. Państwa produktom w sieciach sprzedaży potrzebne są perfekcyjnie przygotowane, zwracające uwagę i zapadające w pamięć ekspozytory. U nas zorganizują Państwo wszystko od projektu graficznego i konstrukcyjnego po dostarczenie gotowego materiału Państwa handlowcom. Przygotujemy projekty ekspozytorów, projekty szaty graficznej, wykonamy wizualizacje i dostarczymy kosztorysy logistyczne. Z producentami opakowań doszlifujemy wszelkie szczegóły by przedsięwzięcie przyniosło maksymalną rentowność. Przygotujemy Państwu stoiska targowe od projekty po nadzór wykonawczy. Zanim zdecydują się Państwo wydać pieniądze dokładnie przedstawimy końcowy efekt w fotorealistycznej wizualizacji. Na stoiskach znajdą się nasze opracowania poligraficzne a na telebimach wyświetlimy animacje Waszych produktów i logotypów marki.