Colormedia - pracowania wizualizacji, renderingu, animacji, aranżacji cyfrowej wnętrz. tel. 725250321

All posts in interior

produkt w zastosowaniu

Categories: architektura, exterior, interior, wizualizacja
Możliwość komentowania produkt w zastosowaniu została wyłączona
v12-0017 Siding BROWN preview

siding

Zobacz swój produkt w zastosowaniu w jego docelowym miejscu. Dopasuj kolorystykę która idealnie wpisze się w charakter miejsca.
Producent, importer, sprzedawca, każdy kto dysponuje produktem, chce go sprzedać. Powinien więc kupującemu przedstawić faktyczne zalety swojego asortymentu. Dysponując jedynie próbką oraz słownym opisem zastosowań możemy zaaranżować dowolną naturalną przestrzeń w której umieścimy produkt. W powyższym przykładzie do pracowni nadesłano jedynie panel a w efekcie naszej pracy powstała fotografia domu skąpanego w słońcu z umieszczonym na nim efektownym systemem fasadowym.

Internet, płyty DVD w czasopismach, wizytówki z prezentacjami, reklamowe smycze z pendrive USB oraz Państwa ogromny asortyment – to połączenie pozwala przedstawiać nieprzebraną ilość materiału i nie ponosić gigantycznych kosztów dystrybucji ciężkich katalogów. Przygotujemy duże prezentacje internetowe z animacjami i wielką ilością wizualizacji oraz opisów z wariantami kolorów produktów czy różnorodnością konfiguracji Państwa systemów. Państwa nabywca łatwo zorientuje się jak stosować Wasze produkty i dlaczego są lepsze od innych. Dzięki multimediom nie muszą Państwo drukować trudnych do rozprowadzenia katalogów. Elektroniczna wizytówka USB czy strona WWW pomieści zarówno animacje jak i tysiące opisów wraz z wizualizacjami Państwa produktów.
Zobaczcie opracowania wizualizacji zewnętrznych oraz wizualizacji wewnętrznych

Read more

delikatność i struktura

Categories: interior, wizualizacja
Możliwość komentowania delikatność i struktura została wyłączona
m12-0005 Kafle Tx OFFICE MACRO 72dpi_preview

struktury

Technologie wizualizacji 3d wykorzystywane w naszej pracowni pozwalają oddać każdy walor fizyczny niemal każdego materiału. Dzięki temu w wizualizacjach w dużych rozdzielczościach obrazu zobaczymy włókna tkanin, plusz, strukturę powierzchni ścian, usłojenie drewna, załamania promieni światła w szkle i na lutrze wody.
Nasza wizualizacja to już właściwie fotorealizm. Dysponujemy wiedzą z najnowszych technologii renderingu. Pozwala to na eliminację drogich planów zdjęciowych. W fotograficznej jakości pokażemy Państwa nowe produkty ich zastosowanie czy multimedialne instrukcje obsługi. Państwa meble staną w pięknych przestronnych wnętrzach. Na Studio foto nie trzeba już wydawać mnóstwa pieniędzy. Kiedy zmieni się kolor tapicerki czy okleiny, dla nas będzie to tylko korekta. Fotograf już nie powie – „Plan zdjęciowy kosztuje” – o transporcie mebli nie wspominając.
Nasze wykształcenie i doświadczenie pomoże idealnie zaaranżować przestrzeń Państwa prezentacji by promocja objektu odniosła najlepszy skutek. Wizualizacją prezentujemy: domy, osiedla, cenrta hanlowe, parki, ogrody, meble, zabawki czy osprzęt przemysłowy. Materiał przygotowujemy gotowy do użycia w poligrafii, internecie czy telewizji.
W naszej pracowni opracowaliśmy materiały dla: Rockwoola, Izopolu, Budimexu, Shella, Auchan, Hansgrohe, Steelpressu, Wielkopolanki, i wielu studiow architektonicznych, urbanistycznych czy urzędów miast.
Ekspozycja to obecnie jedna z najistotniejszych dziedzin wpływających na poziom sprzedaży. Państwa produktom w sieciach sprzedaży potrzebne są perfekcyjnie przygotowane, zwracające uwagę i zapadające w pamięć ekspozytory. U nas zorganizują Państwo wszystko od projektu graficznego i konstrukcyjnego po dostarczenie gotowego materiału Państwa handlowcom. Przygotujemy projekty ekspozytorów, projekty szaty graficznej, wykonamy wizualizacje i dostarczymy kosztorysy logistyczne. Z producentami opakowań doszlifujemy wszelkie szczegóły by przedsięwzięcie przyniosło maksymalną rentowność. Przygotujemy Państwu stoiska targowe od projekty po nadzór wykonawczy. Zanim zdecydują się Państwo wydać pieniądze dokładnie przedstawimy końcowy efekt w fotorealistycznej wizualizacji. Na stoiskach znajdą się nasze opracowania poligraficzne a na telebimach wyświetlimy animacje Waszych produktów i logotypów marki.

Read more

aranżacja wnętrz

Categories: interior, wizualizacja
Możliwość komentowania aranżacja wnętrz została wyłączona

v12-0015 Panele_spieniane_lazienka_PREVIEW

łazienka

Jak sprzedać swój produkt?

Meble, tkaniny, panele podłogowe… Głównym środkiem przekazu informacji jest OBRAZ. Atrakcyjne zdjęcie naszego produktu to bardzo duża część sukcesu . Wizualizacja daje ogromne możliwości prezentacji.

Możemy zmieniać plany zdjęciowe w każdej chwili bez ponoszenia ogromnych kosztów, oszczędzają proces fizycznej aranżacji i nie doświadczamy często trudnej logistyki naszych produktów.
Produkt może znajdować się na piaszczystej plaży, skalistym zboczu lub w mieszkaniu, zależy to tylko od naszej kreatywności. Sposób kadrowania ujęcia, perspektywy, rodzaju oświetlenia można korygować w ciągu kilku minut. Bezpośredni kontakt z klientem pozwala wypracować OBRAZ spełniający wszelkie kryteria marketingowe . Bazując na wspólnym doświadczeniu : klienta który zna swój produkt, jego atuty, charakterystykę materiału z którego jest on wykonany , jego funkcjonalność i na naszej wiedzy z zakresu kolorymetrii, poligrafii i szeroko pojętej grafiki 2d i 3d tworzymy obraz produktu wprost trafiający do docelowego odbiorcy.
Nie trzeba wynajmować dużych pomieszczeń na wiele dni. Nie trzeba zamawiać produkcji mebli, i nie trzeba ich przewozić. Nie trzeba już ich nosić ani ustawiać ani tez wyposażać w dodatki. To wszystko oczywiście koszty które po sesji trzeba wyrzucić do kosza. Cyfrowa aranżacja może być poprawiana wielokrotnie. Można wrócić do niej po czasie i znów będzie taka sama. Można do niej dodać kilka nowych elementów a poprzednio użyte meble nie będą zniszczone przez ich magazynowanie i przewożenie.
Wszystkie te udogodnienia są do waszej dyspozycji.
Czekamy na Wasze nowe projekty. Zobaczcie: ARANŻACJE

Read more