Colormedia - pracowania wizualizacji, renderingu, animacji, aranżacji cyfrowej wnętrz. tel. 725250321

All posts in exterior

produkt w zastosowaniu

Categories: architektura, exterior, interior, wizualizacja
Możliwość komentowania produkt w zastosowaniu została wyłączona
v12-0017 Siding BROWN preview

siding

Zobacz swój produkt w zastosowaniu w jego docelowym miejscu. Dopasuj kolorystykę która idealnie wpisze się w charakter miejsca.
Producent, importer, sprzedawca, każdy kto dysponuje produktem, chce go sprzedać. Powinien więc kupującemu przedstawić faktyczne zalety swojego asortymentu. Dysponując jedynie próbką oraz słownym opisem zastosowań możemy zaaranżować dowolną naturalną przestrzeń w której umieścimy produkt. W powyższym przykładzie do pracowni nadesłano jedynie panel a w efekcie naszej pracy powstała fotografia domu skąpanego w słońcu z umieszczonym na nim efektownym systemem fasadowym.

Internet, płyty DVD w czasopismach, wizytówki z prezentacjami, reklamowe smycze z pendrive USB oraz Państwa ogromny asortyment – to połączenie pozwala przedstawiać nieprzebraną ilość materiału i nie ponosić gigantycznych kosztów dystrybucji ciężkich katalogów. Przygotujemy duże prezentacje internetowe z animacjami i wielką ilością wizualizacji oraz opisów z wariantami kolorów produktów czy różnorodnością konfiguracji Państwa systemów. Państwa nabywca łatwo zorientuje się jak stosować Wasze produkty i dlaczego są lepsze od innych. Dzięki multimediom nie muszą Państwo drukować trudnych do rozprowadzenia katalogów. Elektroniczna wizytówka USB czy strona WWW pomieści zarówno animacje jak i tysiące opisów wraz z wizualizacjami Państwa produktów.
Zobaczcie opracowania wizualizacji zewnętrznych oraz wizualizacji wewnętrznych

Read more