Colormedia - pracowania wizualizacji, renderingu, animacji, aranżacji cyfrowej wnętrz. tel. 725250321

aranżacja wnętrz

aranżacja wnętrz

v12-0015 Panele_spieniane_lazienka_PREVIEW

łazienka

Jak sprzedać swój produkt?

Meble, tkaniny, panele podłogowe… Głównym środkiem przekazu informacji jest OBRAZ. Atrakcyjne zdjęcie naszego produktu to bardzo duża część sukcesu . Wizualizacja daje ogromne możliwości prezentacji.

Możemy zmieniać plany zdjęciowe w każdej chwili bez ponoszenia ogromnych kosztów, oszczędzają proces fizycznej aranżacji i nie doświadczamy często trudnej logistyki naszych produktów.
Produkt może znajdować się na piaszczystej plaży, skalistym zboczu lub w mieszkaniu, zależy to tylko od naszej kreatywności. Sposób kadrowania ujęcia, perspektywy, rodzaju oświetlenia można korygować w ciągu kilku minut. Bezpośredni kontakt z klientem pozwala wypracować OBRAZ spełniający wszelkie kryteria marketingowe . Bazując na wspólnym doświadczeniu : klienta który zna swój produkt, jego atuty, charakterystykę materiału z którego jest on wykonany , jego funkcjonalność i na naszej wiedzy z zakresu kolorymetrii, poligrafii i szeroko pojętej grafiki 2d i 3d tworzymy obraz produktu wprost trafiający do docelowego odbiorcy.
Nie trzeba wynajmować dużych pomieszczeń na wiele dni. Nie trzeba zamawiać produkcji mebli, i nie trzeba ich przewozić. Nie trzeba już ich nosić ani ustawiać ani tez wyposażać w dodatki. To wszystko oczywiście koszty które po sesji trzeba wyrzucić do kosza. Cyfrowa aranżacja może być poprawiana wielokrotnie. Można wrócić do niej po czasie i znów będzie taka sama. Można do niej dodać kilka nowych elementów a poprzednio użyte meble nie będą zniszczone przez ich magazynowanie i przewożenie.
Wszystkie te udogodnienia są do waszej dyspozycji.
Czekamy na Wasze nowe projekty. Zobaczcie: ARANŻACJE

v12-0011_3 sypialnia ETNO E_prev_RGB
v12-0020_2 sypialnia kwiecista E_prev_RGB
v12-0020_1 poddasze_zima_D_prev_RGB
d11-0303 marvin XL maly kadr RGB
d12-0106 NORMA RGBpreview
D12-0113 TEKSTURY RGBpreview

wnętrza