Colormedia - pracowania wizualizacji, renderingu, animacji, aranżacji cyfrowej wnętrz. tel. 725250321

atuty

Nasza pracownia wizualizacji i cyfrowego przygotowania poligrafii i grafiki oferuje się Państwu do współpracy przy tworzeniu materiałów markedingowych waszych firm, produktów i usług.

Wystarczy opis a resztę sami wyczarujemy.

Do tkanin wystarczy próbka materiału i opis charakteru wnętrza. Resztę postaramy się sami za Państwa i dla Państwa wymyśleć, stworzyć. Oczywiście im więcej szczgółowych materiałów tym szybciej się zrozumiemy a nasza praca będzie celniejsza. Do wizualizacji budynków potrzebujemy projektów ale czasem ich nie ma a trzeba przekonać inwestorów czy zdobyć pozwolenia to też wstępnie zaprojektujemy co trzeba. Nasze ceny są bardzo atrakcyjne, zależą głównie od czasu a im więcej współpracujemy tym są niższe. Przy dłuższej współpracy coraz mniej czasu poświęcamy na kolejne prace.

Serdecznie zapraszamy do składania zapytań o ceny konkretnych opracowań na adres e-mail: biuro@colormedia.com.pl lub pod telefonem +48 725 250 321.

Zapraszamy do zapoznania sią z naszym portfolio, które powinno przybliżyć Państwu nasze możliwości w dziedzinie wizualizacji wnętrz, wizualizacji budynków, na ile mocny jest nasz design.